Altayçeşme Mh. Kentli Sk. 8/A Maltepe - İstanbul

Plotter Kâğıtları

Plotter kağıdı adını büyük bir yazıcı türü olan plotter yazıcılardan alır. Plotter yazıcı kullanırken plotter kağıdı kullanırsınız. Plotter yazıcı evinizde bulundurabileceğiniz küçük yazıcılardan değildir; büyük baskı ofislerinde kullanılır. Plotter kağıtları da bu nedenle daha çok endüstriyel ürünlerdir. Eğer bir yayıneviniz, matbaanız, baskı ofisiniz ya da mühendislik, mimarlık şirketiniz varsa plotter yazıcılara ve dolayısıyla da plotter kağıtlarına ihtiyacınız olacaktır. Plotek mağazalarından ofisiniz için uygun olan plotter yazıcı modellerini inceleyebilir ve hızlıca ve uygun fiyata güvenli ödeme garantisiyle satın alabilirsiniz. Plotter yazıcı fiyatlarını incelemek için Yazıcı, Tarayıcı ve Aksesuarları kategorimize mutlaka göz atın.

Plotter Kağıdı Nedir, Ne İşe Yarar?

Plotter kağıdı evlerimizde bulunan yazıcılarda kullandığımız A4 kağıtlarından ebat olarak oldukça büyük yazıcı kağıtlarına verilen addır. A4 fotokopi kağıtları ISO standartlarına göre 210 x 297 mm iken, plotter kağıtları A0, A1, A2 ve A3 boyutlarında olmaktadır. Bu boyutlardaki plotter kağıdı ölçüleri ise her gün görmeye alıştığımız A4 kağıtlardan çok daha büyüktür. En büyük boyut A0 plotter kağıdı boyutlarıdır. Ardından A1, A2 ve A3 gelir.

Plotter Kağıdı Çeşitleri

Bütün boyut ve ebatlarda plotter kağıdı bulmanız mümkündür. Mağazalarımızda satışa sunulan plotter kağıtlarının ölçüleri ihtiyaca göre çeşitlenmektedir. 450 x 50, 310 x 50, 620 x 50, 620 x 175, 750 x 175 ve daha pek çok ebat ve ölçülerde plotter kağıdını plotekbilisim.com’da bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz boyutlardaki plotter kağıtları için hemen sipariş oluşturabilirsiniz. Plotek en iyi plotter kağıdı fiyat skalasını sunduğu için normalde dışarıdaki mağazalarda çok pahalı olabilen plotter kağıtlarını mağazalarımız üzerinden bütçe dostu fiyatlara satın alabileceksiniz.

Plotter Kağıdı Kullanım Alanları

Plotter kağıtları mimarların, mühendislerin, yayıncıların, matbaa sahiplerinin, fotoğrafçıların ve benzeri basın-yayın iş kollarında çalışanların ya da iş sahiplerinin piyasada yürüttükleri projelerine dair başarılı baskılar alabilmeleri için tasarlanan ürünlerdir. Pek çoğu birinci sınıf kağıttan meydana gelen rulolardan oluşan plotter kağıtları önemli projelerinizin kaliteli kağıt üzerinde sunulmasına imkan vermektedir. Plotter rulo kağıtlar 1. hamur kağıtlardır ve opak kağıt kategorisine girerler. HP, Feyza, Bilgitaş, Vege ve Nokta gibi plotter kağıt üreticilerinin ürünlerine ve plotter kağıt fiyatlarına Plotek sayesinde hızlıca ulaşabilir ve alışverişinizi gönül rahatlığıyla tamamlayabilirsiniz. Mesleğinizin ve şirketinizin plotter kağıt ihtiyaçları için Plotek’i seçin!

Yorum gönderin

Lütfen yorumların yayınlanmadan önce onaylanması gerektiğini unutmayın

Bize Ulaşın