Altayçeşme Mh. Kentli Sk. 8/A Maltepe - İstanbul

HP Plotter Satış

Geniş format yazıcılar kapsamında tüm ofis ve kopyalama merkezlerine yönelik Plotter, Ecosolvent dijital baskı makineleri ve UV Baskı makineleri konularında satış teknik servis ve kiralama seçeneklerimizle sizlerin yanındayız.

Bayiliklerini üstlendiğimiz Hem global hem de ulusal anlamda Pazar lideri olan markalarımızın ürün ve hizmetlerini sizlere en efektif en ekonomik en güvenilir şekilde sunmak için tüm ekibimizle çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.

HP PLOTTER, LOCOR ECOSOLVENT, QMJET UV / TEKSTİL Tüm bu markalar ile ilgili Satış, Satış Sonrası Destek, Sarf Malzemele ve Yedek Parça gibi ihtiyaçlarınızda Plotek Bilişim olarak 81 ildeki yaygın yapılanmamızla en hızlı şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vermek firmamızın en önemli misyonudur.

  • Satış
  • Teknik Servis
  • Sarf Malzeme
  • Yedek Parça
  • Plotter Kağıtları
İle ilgili ihtiyaçlarınızda web sitemiz üzerinden sizler için kolay hale getirdiğimiz iletişim araçlarından size en uygun olanı seçerek kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Plotter satışı, kiralanması gibi konularda müşterilerimizin genel ihtiyaçlarının karşılanması ve eldeki ürünlerin yeniden değerlendirilmesi amacı ile oluşturulmuş kurumsal yapımızın – müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçi bir yönetim ve pazarlama stratejisi ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin HP, Epson, Canon, Océ gibi markalarda yapacağı alımları ve satımları konusunda destek vermekten çekinmeyen firmamızın ana prensibi, mutlak suret ile müşteri memnuniyetidir.

Sektörün önde gelen firmaları ile birlikte iş ortaklığı – yetkili satıcı kanalları ile talebe göre ürün avantajlarını sizlere sunabilmekteyiz. Satış Hizmetleri bölümümüz ile yüksek kaliteli Hewlett Packard ve diğer markalarda Hp Plotter, Kağıt, Kartuş – Baskı Kafası, Servis, Bakım ve Onarım gibi hizmetleri aynı anda Plotek Bilişim Ltd. Şti. olarak sizlere sunabilmekteyiz.

Neden Plotek Bilişim Ltd. Şti. Tercih Etmelisiniz?

Firmamız profesyonel çözüm ve hizmetler bütünü sunmaktadır. Satış veya kiralama sonrasında ise; lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Tüm bunların yanısıra, Plotek Bilişim Ltd. Şti.’i tercih ederek ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanabilirsiniz.

Şirketimizin uygun fiyat politikası ve farklı garanti seçenekleri ile firmanıza değer katabilirsiniz. Size sunduğumuz olanaklar içerisinde en önemli değerimiz ikinci el dönüşlerinizi üst düzeyde tutmamızdır.

Eğer Plotek Bilişim Ltd. Şti. Müşterisi iseniz servis önceliğiniz vardır ve Premium servis içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Biz Sizi Arayalım?

Siz Bilgilerinizi doldurun, Biz sizi arayalım

Adınız Soyadınız
Telefon No
Konu

Servis Talebi

Aşağıda bulunan formu kısa sürede doldurarak Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi fiyatlandırma ve servis hizmeti alabilirsiniz. Plotek Bilişim sizlere en kısa zamanda geri dönecektir.

Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Notlar

Online Teklif Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Konu
Notlar

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için formu doldurmanız yeterli

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Konu
Mesajınız

Ürün Teklifi Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Ürün
Ürün Adeti
Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Notlar

Bize Ulaşın/Yardım Seçenekleri

Online
Whatsapp Online Online Chat
Biz sizi arayalım? Online Teklif Alın
Servis Talep Formu Bize Ulaşın

Diğer
Facebook Twitter
Bilgi Bankası Sıkça Sorulan Sorular