Altayçeşme Mh. Kentli Sk. 8/A Maltepe - İstanbul

Yedek Parça

Türkiye'deki en büyük yeni ve eski Designjet yedek parça stoğuna sahibiz ve ihtiyacınız olan tüm Designjet yedek parçalarını (bakım kitleri, taşıma kayışları, sondaki kablolar, yağ yağlaması, toz kapakları, dalgalanma önleyici vb.) Türkiye'nin her yerine sağlayabilmekteyiz. Sadece sitemizden online sipariş vermeniz yeterli. Üstelik aynı gün teslim edelim.*

İhtiyacın olan parçaları bulamıyor musun?

Lütfen bize ulaşın. Sitemizden Online formları kullanabilier veya telefon ile 0850 305 1455 aramanız yeterlidir

Kendiniz Onarım Yapacaksanız Sizin için faydalı ipuçları

  • Bazı parçaların ölçüme ihtiyacı vardır veya Designjet'inizdeki ana kartı bozma riskiyle karşı karşıyasınız
  • HP orijinal miksine geri döndüğünüzde bazı hatalar düzeltilir
  • Bazı arıza kodları başarısız olabilecek çeşitli parçalara işaret eder, bu da arızayı tam olarak belirlemek için hata üzerinde çalışmanız gerektiği anlamına gelir
  • Bazen bir parçayı değiştirdiğinizde Designjet bir sonraki hata koduna geçer
  • 'Basit' bir kayış değişimi tüm makineyi açmayı içerir ve acemi bir 3-5 saat sürebilir. Yedek parça sipariş ederken, test baskılarını çalıştırmak için yeterli kağıt ve garanti içi mürekkep ve baskı kafasına sahip olduğunuzdan emin olmak yararlıdır
  • Hatalı olmadıkları sürece satın alınan parçaları iade edemeyeceğinizi lütfen unutmayın (bu şekilde müşterilerimizin yeni / hasarsız parçalar aldığından emin olabiliriz)

Neden size Yetkili Servis Kalitesinde onarım hizmeti sunmamızı istemiyorsunuz?

Designjet'inizi yerinde servis/temizlik/bakım ve kurulum yaparak sizin için gerekli tüm parçaları garantili olarak sağlayacağız. Tüm onarım ve Yedek parçalarımız garantilidir.

Zamandan ve Stresten tasarruf etmeye ne dersiniz? İşte bu kadar kolay!

Tüm Plotterlara Hizmet Vermekteyiz

Plotter, Ecosolvent, Uv Printer konularında orijinal yedek parça kullanımının önemi işletmenizin üretim süreci ile doğru orantılıdır.

Firmamız tüm teknik servis hizmetlerinde bayisi olduğumuz markaların orinal ve garantili yedek parçaları ile hizmet vermektedir.

Sektörümüzde düzensiz hizmet ve kullanılmış veya sahte ürünlerle hizmet veren onlarca işletme, maalesef ki müşterilerimize satın alma sürecinde uygun fiyat teklifleri ile ulaşıp yetersiz müdahalelerde bulunduktan sonra ilerleyen süreçte hem zaman hem de aynı hizmeti tekraren almak gerektiğinde para kaybına yol açmaktadır.

Servis Hizmeti satın alımı konusunda gerçek maliyetin satın alma aşamasında değil hizmet sonrasında ortaya çıkacağını sizlerin bilgisine sunmak isteriz. Servis anlaşması yapıldıktan sonra çıkarılacak ekstra maliyetlerin öngörülemez olması doğru firmadan hizmet alınmasının önemini arttırmaktadır.

Plotek Bilişim Hp Plotter Servis, Locor Servis, QmJet Servis hizmetlerinde %100 müşteri memnuniyeti için sizlerledir.

Hp Designjet Plotter ve Oce Plankopya Makineleri alanında uzman firmamız, yaklaşık 17 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Bu alanda gerek bilişim altyapısı gerek ise ürün gamı sayesinde birçok tedarik aşamasını kolaylıkla geçebilen - yedek parça deposu ile sizlere tüm ürünleri sıfır ve ikinci el olarak satışa hazır halde sunabilmektedir. 

HP Plotter yedek parça modellerinde ihtiyacınız olan tüm ürünler ile sizlere hp plotter servis hizmeti sağlayabilmekteyiz. Alanında uzman profesyonel Teknik Destek Uzmanlarımız sizlere en uygun ürünü – en uygun fiyat ile yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

Hewlett Packard Çizici grubunun geniş format yazıcısı olan HP Designjet’ler sizlere hızlı ve kolay bir kullanım sağlamasının yanında kolaylıkla bozulmayan parçaları ile müşterilerini daima mutlu edebilmektedir. Her modelin yapılış amacının farklı – kullanılabilecek alanları farklı olduğundan dolayı Hp Plotter Servisi ihtiyacınız olduğunda mutlaka bilgi vermeniz gereklidir. Genel olarak müşterilerin yaşadığı kısa çözümlerde telefon desteği ile bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizden plotter tamiri – yedek parçaları kategorisinden bizlere istemiş olduğunuz yedek parçalar ile alakalı teklif isteyebilirsiniz.* Resmi Tatiller, Hafta Sonları ve 16:00'dan sonra verilen siparişler, ilk iş gününde gönderimi yapılır.
Bize Ulaşın

Biz Sizi Arayalım?

Siz Bilgilerinizi doldurun, Biz sizi arayalım

Adınız Soyadınız
Telefon No
Konu

Servis Talebi

Aşağıda bulunan formu kısa sürede doldurarak Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi fiyatlandırma ve servis hizmeti alabilirsiniz. Plotek Bilişim sizlere en kısa zamanda geri dönecektir.

Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Notlar

Online Teklif Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Konu
Notlar

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için formu doldurmanız yeterli

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Konu
Mesajınız

Ürün Teklifi Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Ürün
Ürün Adeti
Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Notlar

Bize Ulaşın/Yardım Seçenekleri

Online
Whatsapp Online Online Chat
Biz sizi arayalım? Online Teklif Alın
Servis Talep Formu Bize Ulaşın

Diğer
Facebook Twitter
Bilgi Bankası Sıkça Sorulan Sorular