Altayçeşme Mh. Kentli Sk. 8/A Maltepe - İstanbul

7/24 Teknik Servis

Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız Türkiye'nin tüm illerinde gerek mobil teknik servis ve dağıtım ekiplerimizle gerekse bölgesel yerleşik iş ortaklarımızla Hp Plotter Locor Ecosolvent ve QmJet Uv ve Textil printer konularında her ihtiyaç duyduğunuzda en hızlı şekilde soruna müdahale edebilme kabiliyetine sahiptir.

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin siz kıymetli kullanıcılar tarafından üretim ve hizmet alanlarında kullanıldığının, aşılamayan her hangi bir teknik sorunun sizler için hem zaman hem de iş kaybı yaratacağının bilincinde olan ekibimiz, Plotek Bilişim in kurumsal anlayışı olan ‘Hızlı ve Güvenilir Teknik Servis’ ilkesi ile çalışmaktadır.

Online kanallar üzerinden bizimle tüm teknik sorunlarınızı anında paylaşarak online veya telefon desteği alarak hızlı müdahale gerektiren konularda zaman kaybının önüne geçmiş olursunuz.

Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliklerimizden biri Teknik departmanımızın verilerine göre müşterilerimizden gelen teknik sorunların %40 gibi yüksek bir oranı telefon veya uzaktan bağlantı yöntemi ile herhangi bir fiziksel müdahale gerektirmeksizin ve de müşterilerimizden herhangi bir ücret talep etmeksizin neticeye kavuşturulmaktadır.

HP PLOTTER SERVİS, UV PRINTER SERVİS, ECOSOLVENT SERVİS Konularında herzaman olduğu gibi bundan sonra da Plotek Bilişim sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

Bize Ulaşın

Biz Sizi Arayalım?

Siz Bilgilerinizi doldurun, Biz sizi arayalım

Adınız Soyadınız
Telefon No
Konu

Servis Talebi

Aşağıda bulunan formu kısa sürede doldurarak Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi fiyatlandırma ve servis hizmeti alabilirsiniz. Plotek Bilişim sizlere en kısa zamanda geri dönecektir.

Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Notlar

Online Teklif Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Konu
Notlar

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için formu doldurmanız yeterli

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Konu
Mesajınız

Ürün Teklifi Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Ürün
Ürün Adeti
Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Notlar

Bize Ulaşın/Yardım Seçenekleri

Online
Whatsapp Online Online Chat
Biz sizi arayalım? Online Teklif Alın
Servis Talep Formu Bize Ulaşın

Diğer
Facebook Twitter
Bilgi Bankası Sıkça Sorulan Sorular