Altayçeşme Mh. Kentli Sk. 8/A Maltepe - İstanbul

2.Yeni Plotter

Türkiye genelinde hali hazırda 1200 ve üzeri hizmet verdiğimiz Kurum Kuruluş ve Bireysel müşterilerimizin bütçe ve tercihlerine göre çözümler üretmek için çıktığımız bu yolda yatırım maliyeti anlamında sizlerin bütçe planlamalarınıza uygun Kullanılmış ürünleri de tüm revizyonları ve testleri yapıldıktan sonra en az 6 ay garanti kapsamına alarak satışa sunuyoruz.

Kullanılmış Ürünlerde neden bizi Tercih etmelisiniz?

Geniş Format Baskı makineleri alanında bir çok son kullanıcı veya sektörel firmalardan kullanılmış ürün satın almanız mümkündür ancak altını çizmek istediğimiz önemli bir konu Plotek Bilişim olarak bizler kullanılmış ancak yeni sahibi ile buluşturmak istediğimiz ürünlerimizi 2. El ürün olarak değil, ‘’2. Yeni’’ olarak sizlerin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

Neden Plotek Bilişim? Neden 2. Yeni?

2. Yeni portföyümüzde sizlerin beğenisine sunduğumuz cihazlar için ilke edindiğimiz bazı olmazsa olmazlarımızı açıklamak gerekirse;

  • * Kullanım ömrünün en fazla % 20 lik kısmını geride bırakmış olması
  • * Satışa sunulmadan önce tüm parçalarının gerekli testlere tabi tutulup en ufak bir detaydan bile kaçılmadan tüm revizyonunun eksiksiz yapılması.
  • * 2. Yeni ürünlerimizde garanti kapsamı içinde veya sonrasında oluşacak her ne türlü bir sorun olursa olsun tüm gücümüzle müşterilerimizin zaman ve iş kaybının önüne geçebilmek için kesintisiz hizmet verme taahhütümüz.

En büyük iddaamız ise Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun bizden hizmet veya ürün satın alan müşterilerimiz sizlere hakkımızda en doğru bilgiyi referansı verecektir.

Bize Ulaşın

Biz Sizi Arayalım?

Siz Bilgilerinizi doldurun, Biz sizi arayalım

Adınız Soyadınız
Telefon No
Konu

Servis Talebi

Aşağıda bulunan formu kısa sürede doldurarak Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi fiyatlandırma ve servis hizmeti alabilirsiniz. Plotek Bilişim sizlere en kısa zamanda geri dönecektir.

Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Notlar

Online Teklif Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Marka
Model
Konu
Notlar

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için formu doldurmanız yeterli

Adınız Soyadınız
EPosta Adresiniz
Telefon No
Konu
Mesajınız

Ürün Teklifi Alın

Siz formu doldurun, Biz hemen tekliflendirelim..

Ürün
Ürün Adeti
Adınız Soyadınız
Email Adresiniz
Telefon No
Notlar

Bize Ulaşın/Yardım Seçenekleri

Online
Whatsapp Online Online Chat
Biz sizi arayalım? Online Teklif Alın
Servis Talep Formu Bize Ulaşın

Diğer
Facebook Twitter
Bilgi Bankası Sıkça Sorulan Sorular